Yazılım Geliştirme

Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda web sitenizin yazılımlarını kullanıcılara uygun bir şekilde programlıyoruz. Geliştirdiğimiz Facebook uygulamalarıyla müşterilerinize daha kolay ulaşma yöntemini sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım

Web sitenizin daha üst sıralarda çıkmasına yardımcı olan SEO (search engine optimization) konusunda alanında uzmanlaşmış ekibimizle yanınızdayız. Sitenize gelen ziyaretçi sayısını arttırmak için en doğal ve ekonomik yol olan SEO çalışmalarını yapıyor ve web sitenizin ilk sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

Google Adwors Reklamları

Doğru hedefleme sistemiyle en efektif sonucu alıp, sizi gereksiz maliyetten kurtararak müşterilerinizle buluşturuyoruz.  Web sitenize yerleştireceğimiz bir kodla müşterilerinizi tekrar hedefleyerek tekrar onlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Facebook Reklamları

Doğru hedef kitle, yüksek dönüşüm, düşük maliyet. Hedeflerinizi belirler, uygun reklam metodlarını seçer ve müşterileriniz en düşük maliyetle size getiririz.

Youtube Reklamları

Size en uygun youtube reklam modelini seçiyor ve videonuzu hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Twitter Reklamları

15 farklı Twitter reklam modeli aracılığıyla hedef kitlenizle sizi buluşturuyoruz.

Instagram Reklamları

Son yıllarda hızla popülaritesi artan Instagram reklamlarıyla ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturabilir, marka bilinirliğini arttırabilir ve web site trafiğinizi yükseltebiliriz.  .

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya yönetimi konusundaki tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz.  Tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, yaptığımız haftalık ve aylık raporlamalar sayesinde gelişmeleri tüm şeffaflığıyla sizinle paylaşıyoruz.

İçerik Desteği

Web sitenizde ya da bloglarınızda kullanabileceğiz içerikleri istediğiniz anahtar kelimeleri kullanılarak yazıp size teslim ediyoruz. 

Mailing

Müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz kampanyalarınızı ve ürünlerinizi, hazırladığımız HTML Mailing formatlarıyla izinli veri tabanınıza ulaştırıyoruz.